Dragi giurgiuveni,
Ziua de 29 iunie ne dă prilejul să cinstim chipurile pline de lumină ale Apostolilor lui Hristos, Petru și Pavel, cei care au răspândit lumii cuvântul Evangheliei și care au fost martirizați în anul 67 d.Hr.
Cu această ocazie le adresez tuturor celor care astăzi își sărbătoresc ocrotitorii spirituali multă sănătate, pace, fericire, dar și mult ajutor de la Dumnezeu în toate activitățile pe care le desfășoară.
La mulți ani!
Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către